W dniach 6-8 października odbył się kurs sternika motorowodnego zorganizowany przez Szkołę Żeglarstwa  ISSA „Magola”. Uczestniczyło w nim 10 uczniów z klas o profilu technik logistyk, w których realizowana jest innowacja pożarnicza wspólnie z opiekunem Anną Nowocień. Bardzo aktywne zajęcia pozwoliły zdobyć nowe umiejętności a tym samym dodatkowe kwalifikacje, które przydadzą się w przyszłości.

         Zdobyty patent uprawnia do prowadzenia łodzi motorowodnych ( w tym skuterów) bez ograniczenia mocy silnika na wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu lub po morskich wodach osłoniętych.

         Bardzo dziękujemy za ciekawy kurs i w przyszłości czekamy na kolejne wyzwania.

 

                                                                                               Opiekun strażaków Anna Nowocień

 

Zdjęcia

   
   
Facebook