Na zajęciach z Pracowni aplikacji internetowych uczniowie klas 3b i 3c wykonywali w parach/grupach lub samodzielnie strony internetowe. Zadanie polegało na wykonaniu strony internetowej ze zdarzeniami myszki, takimi jak:

 • - kliknięcie przycisku myszki
 • - podwójne kliknięcie przycisku myszki
 • - najechanie na coś kursorem
 • - przytrzymanie lub puszczenie klawisza myszki
 • - itp

Ocenie podlega zarówno sama strona jak i pełna znajomość kodów źródłowych. Dodatkowo uczniowie utworzyli swoje strony w oparci o kaskadowe arkusze stylów.

Zadanie to miało na celu, poza przyswojeniem tworzenia stron ze zdarzeniami, przygotowanie do części praktycznej egzaminu z kwalifikacji E.14. Efekty prac można obejrzeć na podstronie: pozarzycka.edu.pl/zdarzenia/

E. Pozarzycka

   
 • 16 Batalion dowodzenia
 • 21 WOG
 • ASW
 • CSŁiI
 • CKZIU
 • PWSZ
 • EUHE Elbląg
 • straż
 • ZOSP
 • pjatk
   
Facebook