W środę 11 kwietnia 2018 roku na lekcji przedsiębiorczości w klasach pierwszych gościliśmy panią Magdalenę - doradcę z Banku Ochrony Środowiska w Elblągu. Głównym celem wizyty było przekazanie bezpośredniej wiedzy o produktach bankowych. Bank Ochrony Środowiska to w stu procentach polski Bank, który od ponad 25 lat uczy Polaków jak dzięki ekologii wydawać mniej i zarabiać więcej. 

Uczniowie zapoznali się z produktami bankowymi, do których BOŚ dodaje „zielone korzyści" - z zyskiem dla ich osobistych finansów. Oferta produktowa Banku Ochrony Środowiska zdobywa regularnie nagrody i wyróżnienia niezależnych ekspertów branży finansowej.

Pani Magdalena opowiedziała również o swojej karierze zawodowej. Zachęciła uczniów do planowania ścieżki kariery związanej z bankowością, jako perspektywę na dobry zawód i przyszłość. Na zakończenie lekcji uczniowie otrzymali drobne upominki firmowe. Dziękujemy za ciekawą lekcję bankowości i miłe spotkanie.

Danuta Pacek

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook