13 kwietnia uczniowie klas IIa, IIb oraz IIIc pod opieką pani Izabeli Mroczkowskiej uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Dr Stanisław Witkowski, wykładowca PWSZ, przygotował dla naszych uczniów zajęcia laboratoryjne z zakresu: sieci komputerowych, obróbki dźwięku oraz systemów bezpieczeństwa. Na zajęciach z sieci komputerowych uczniowie mieli możliwość spawania światłowodów, zarabiania kabli i gniazd sieciowych. Zajęcia z obróbki dźwięku pozwoliły na wykonanie nagrań w profesjonalnym studiu. Laboratoria z systemów bezpieczeństwa umożliwiły uczniom pracę z kamerami telewizyjnymi oraz z systemem monitoringu.
 
   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook