27 kwietnia w auli Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Przybyli absolwenci już po raz ostatni usłyszeli szkolny dzwonek, który był ich wiernym towarzyszem przez minione cztery lata nauki… Nie obyło się bez wzruszeń, łez i żalu za tym, że kończy się jeden z etapów życia - że czas się rozstać... No i oczywiście wciąż z myślą, że za kilka dni ten pierwszy, najważniejszy egzamin…

W programie uroczystości znalazło się przekazanie sztandaru kolegom z klas młodszych, przemówienia pani Dyrektor i przybyłych gości. Były również słowa podziękowań, a po nich wręczenie wyróżnień z rąk Pani Dyrektor Danuty Pacek dla najlepszych abiturientów w rozmaitych kategoriach. Po zakończeniu części oficjalnej prowadzący zaprosili zgromadzonych gości na część artystyczną z lekkim przymrużeniem oka, a na koniec – coś dla ducha – pożegnanie przez młodszych kolegów…

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook