Szanowni Państwo, rozpoczynamy realizację stypendium.

Mają Państwo dwie możliwości rozliczenia:  

GOTÓWKOWO zakup WYŁĄCZNIE odzieży sportowej/umundurowania podręczników i przyborów szkolnych. Faktury imienne wystawione na wnioskodawcę stypendium (rodzic/ opiekun prawny/ uczeń pełnoletni). Zanim Państwo kupią odzież lub buty proszę upewnić się, czy sprzedawca na fakturze napisze: obuwie sportowe, bluza sportowa itp. Zwrot założonych pieniędzy u księgowej w godz. 8.00 – 15.00

Najlepiej podać nr konta, wówczas, środki finansowe przekazane będą szybciej.

BEZGOTÓWKOWO:

 • W hurtowni „Aga” przy ul. Grunwaldzkiej. Należy tylko się zgłosić z dowodem osobistym. Firma współpracuje z: hurtownią papierniczą EKO, księgarnią
  U WANDY – ul. Garbary; księgarnią językową POLANGLO.

Hurtownia akceptuje KARTY DUŻEJ RODZINY oraz

 • W księgarni AKAPIT przy ul Ogólnej 21A, która współpracuje ze sklepem odzieżowo – obuwniczym „ WIKTORIA” przy ul. Daszyńskiego, trzema sklepami obuwniczymi firmy RAY- obuwie, sklepem z odzieżą AURA przy
  ul. płk. Dąbka, sklepem sportowym AKAS

Czas realizacji stypendium do 15.06.2018r., prosimy o jak najszybsze dostarczanie i rozliczanie faktur.

Pedagodzy szkolni: Zofia Imiołczyk,Barbara Rutka

   
 • 16 Batalion dowodzenia
 • 21 WOG
 • ASW
 • CSŁiI
 • CKZIU
 • PWSZ
 • EUHE Elbląg
 • straż
 • ZOSP
 • pjatk
   
Facebook