W dniach od 6 do 8 czerwca grupa 15 uczniów klas 2e, 3e i 3f wzięła udział w wycieczce do Poznania. Spędziliśmy aktywne trzy dni w stolicy Wielkopolski.

Pobyt rozpoczęliśmy od skorzystania z uroków największego polskiego Aquaparku – Term Maltańskich, wieczorem po zakwaterowaniu, wstąpiliśmy na Rynek, który mimo wieczornej pory tętnił życiem.

Drugi dzień obfitował w doznania estetyczne oraz wysiłek fizyczny – zwiedziliśmy Muzeum Narodowe z jego bogatym zbiorem malarstwa polskiego i światowego z różnych epok, w samo południe odwiedziliśmy poznański Rynek i słynne koziołki, później udaliśmy się do olbrzymiego, 120-hektarowego ogrodu zoologicznego, aby zakończyć dzień spacerem po mieście i wizytą w słynnym Starym Browarze.

Ostatni dzień poświęciliśmy na zwiedzenie Targów Poznańskich – szczególną uwagę zwróciliśmy na ekspozycję MODERNLOG, poświęconą najnowocześniejszym technologiom i osiągnięciom w zakresie logistyki, transportu i magazynowania. Skorzystaliśmy też z zaproszenia firmy Sanvik Polska na prezentację technologii i osiągnięć firmy. Udział w tym wydarzeniu był dla nas wszystkich wspaniałym doświadczeniem – zarówno uczniowie klas o profilu technik logistyk jak i technik organizacji reklamy, mogli znaleźć interesujące ich zagadnienia oraz poszerzyć horyzonty i zakres posiadanej wiedzy.

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook