Dnia 22.06.2018 r. na placu apelowym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu i wciągnięciu flagi na maszt, pani dyrektor Danuta Pacek przywitała uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Następnie po krótkim przemówieniu przystąpiła do wręczania nagród i wyróżnień za najlepsze wyniki w nauce, wolontariat, osiągnięcia sportowe oraz inne.

Jednym z ważniejszych punktów zakończenia roku było uroczyste pożegnanie pani Elżbiety Sienkiewicz, która z końcem bieżącego roku szkolnego przechodzi na emeryturę. Uczniowie ZST-I wręczyli pani Sienkiewicz kwiaty, a pani Dyrektor przyznała i oficjalnie wręczyła pani Elżbiecie Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Po zakończeniu części oficjalnej i wyprowadzeniu sztandaru uczniowie rozeszli się do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcą oraz po odbiór świadectw.

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook