16 listopada odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych. Motywem przewodnim był świat mafii 🕶️ Aby zostać przyjętymi do naszej szkolnej rodziny, pierwszoklasiści musieli wykonać szereg zadań, takich jak gra w ruletkę🎲, pokonanie bossa w bilard🎱, przemycenie zabronionej rzeczy do klasy, czy wreszcie odbicie wychowawcy z rąk starszych mafiozów cool 🔒😉Nad całością czuwali nasi dzielni opiekunowie oraz Rada Donów 🕶️🕶️🕶️😉

Wszystkie klasy, na czele z 1b 🥇🤗pomyślnie przeszły naszą mafijną rywalizację (brawo 👏👌laughing👍), na potwierdzenie czego otrzymały pamiątkowe dyplomy z rąk pani przewodniczącej Rady, Katarzyny Józków.

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę, a pierwszoklasistom życzymy powodzenia i oficjalnie witamy w naszej szkole 🙂

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook