Dnia 1.04.2019r. odbył się w szkole „Dzień Języków Obcych”. W tym dniu na trzech reprezentantów z każdej klasy czekało wiele ciekawych punktów programu, miedzy innymi quizy wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech i Rosji , karaoke, pisanie pocztówki, itd.

Na uczniów czekały nagrody w postaci dnia wolnego z wychowawcą za I miejsce, pół dnia z wychowawcą J) za II miejsce oraz 3 kupony na niepytanie dla całej klasy za III miejsce.

Wyniki kształtowały się następująco:

I miejsce - kl. 3c (Krystian Robak, Wojciech Lisowski, Milena Mitura)

II miejsce - kl. 4d (Cezary Maruszczak, Dawid Kubus, Agata Sawka)

III miejsce - kl. 3e (Żaneta Dietrych, Paweł Ragan, Marta Jurgielewicz)

Gratulujemy zwycięzcom wiedzy oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólną zabawę. Dziękujemy również nauczycielom języków obcych za zorganizowanie imprezy, w szczególności pani Mincewicz i pani Borysewicz za jej koordynowanie.

   
   
Facebook