phoca thumb s gospodarze 113 listopada odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych. Jako, że w tym roku mamy ich aż 9, impreza miała dwie tury :) W pierwszej zmagali się uczniowie po gimnazjum, w drugiej absolwenci szkół podstawowych. Tegorocznym motywem przewodnim był cyrk 🎪🥁🤹‍♀️🎈🎊🎉🎠 🤨🐍🐩Nasze nowe nabytki musiały stawić czoła szeregowi cyrkowych wyzwań, takich jak sporządzenie zwierzątka z balona 🐩🐍, umalowanie klauna 🎨 🤡, wytresowanie kolegi 🐅, czy akrobacje na twisterze :)
Nad całością czuwało Jury, a także nasi dzielni organizatorzy (dzikie bestie 🐼🐗🐈, kobiety z brodą, baletnice🧚‍♂️, Joker 🃏, pan prowadzący👨‍🎤 , pani barmanka 🥃🤮🤢🥴 i panowie dźwiękowcy🎵🎶🎤).
🥇I miejsce w rywalizacji klas po gimnazjum wywalczyła klasa 1d🏆, a po szkole podstawowej klasa 1a 🥳 Gratulujemy!👏👏👏
Wszystkim klasom pierwszym bardzo dziękujemy za udział, a także życzymy powodzenia i witamy w ZSTI!👍🥳🎊🎉
   
   
Facebook