Informujemy, że od 19 października 2020 r. szkoła przechodzi na kształcenie hybrydowe. Plan lekcji nie ulega zmianie (ilość godzin zajęć w tygodniu nie zmienia się). Klasy zostają podzielone na grupy (zgodnie z dotychczasowym podziałem w dzienniku gr.1, gr.2). Grupy mają zajęcia naprzemiennie - tydzień nauki w szkole, tydzień nauki zdalnej.

W chwili przejścia naszej szkoły na nauczanie hybrydowe, nauczyciele prowadzą zajęcia stacjonarne z uczniami przebywającymi wg planu na terenie placówki, zaś uczącym się zdalnie prowadzą lekcje on-line w czasie rzeczywistym na platformie Google Meet oraz Classroom. Do zalogowania na tych platformach uczniowie wykorzystują adresy mailowe założone w szkole (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Większość uczniów uzyskała dostęp do Classroom przebywając w szkole. W pozostałych przypadkach nauczyciele za pomocą dziennika elektronicznego rozsyłają kody/linki do dołączenia do zajęć. Uczniowie mają obowiązek dołączyć do wyznaczonych grup na platformie!

HARMONOGRAM

TYDZIEŃ

Klasy na nauczaniu w szkole (stacjonarnie)

Klasy na nauczaniu zdalnym

19.10-23.10

grupy 1  wszystkich klas

grupy 2  wszystkich klas

26.10-30.10

grupy 2  wszystkich klas

grupy 1  wszystkich klas

 

W przypadku utrudnionego dostępu do Internetu prosimy o kontakt z wychowawcą klasy.

   
   
Facebook