Procedura uzyskania dostępu do zasobów Microsoft Imagine Premium przez uczniów oraz nauczycieli biorących udział w Programie IT Szkoła.
 
1. Zarejestrowanie szkoły przez nauczyciela informatyki w Programie IT Szkoła (wykaz szkół zarejestrowanych w Programie jest dostępny na stronie http://it-szkola.edu.pl/slist)

 
2. Indywidualna rejestracja w Programie IT Szkoła przez nauczycieli i uczniów. Uwaga: uczniowie w procesie rejestracji są zobowiązani dokonać „przypisania” do grupy/nauczyciela oraz wpisać nazwę szkoły zgodną z wykazem jak w punkcie 1.

 
3. Realizacja przez każdego ucznia, który chce uzyskać dostęp do zasobów Microsoft Imagine Premium, co najmniej pięciu kursów po 1 stycznia 2018 lub posiadanie zrealizowanych minimum 131 kursów od momentu zarejestrowania się w programie (realizacja kursu oznacza wykonanie testu do kursu z wynikiem pozytywnym i uzyskanie prawa do wystawienia certyfikatu za kurs) w terminie do 20 marca 2018 r. (indywidualny wykaz zrealizowanych kursów dostępny na stronie http://it-szkola.edu.pl/usr,zrealizowane).
 
4. Uczniowie wyrażający chęć otrzymania dostępu do zasobów Microsoft Imagine Premium, zobowiązani są do wypełnienia formularza dostępnego na stronie: http://it-szkola.edu.pl/status
Uwaga: poprawne wypełnienie formularza (weryfikacja powyższych wymagań) skutkuje informacją ”Wniosek został zarejestrowany.”
Po nadaniu statusu w tym miejscu pojawią się informacje techniczne o dostępie do zasobów.
 
5. W dniach 21-27 marca według stanu na dzień 20 marca 2018 r., zostaną sporządzone listy uczniów, którzy będą spełniali warunki 2 i 3.

6. Decyzją Rektora uczniom tym zostanie nadany od dnia 27 marca 2018 status studenta Programu PSI WWSI w roku akademickim 2017/2018*.
 
*PSI WWSI - Przeduniwersyteckie Studia Informatyczne Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki
 
7. Na podstawie decyzji Rektora uczniowie/studenci Programu IT Szkoła przy użyciu loginów IT Szkoła uzyskają dostęp do zasobów Microsoft Imagine Premium.
 
8. Nauczyciel informatyki uzyska dostęp do zasobów Microsoft Imagine Premium na podstawie rejestracji w systemie IT Szkoła i „przypisania” do swojej osoby uczniów, jako koordynator programu, gdy minimum 10-ciu przypisanych do niego uczniów oczekuje na nadanie statusu (Spełniają wymagania i potwierdzili to wnioskiem. Lista uczniów oczekujących na nadanie statusu dostępna jest pod adresem: http://it-szkola.edu.pl/status).
 
Zapytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zespół IT Szkoła

   
   
Facebook