Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie:

 1. Jakub Jaros - klasa 1b
 2. Maciej Sobierajski - klasa 1b
 3. Wiktoria Kryjom - klasa 1c          
 4. Nikola Tomaszewska - klasa 1c                
 5. Damian Stasiak - klasa 1c
 6. Magdalena Karczewska  - klasa 3e  
 7. Sandra Stypuła   - klasa 3e 
 8. Alina Wilk - klasa 3e 
 9. Dawid Grudkowski - klasa 4e      
 10. Cezary Łabuński - klasa 4e      
 11. Przemysław Szmit  - klasa 4e

Zachęcamy do udziału w konkursach matematycznych: Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Matematyka w obiektywie (mwo.usz.edu.pl/).

Konkurs „Zobaczyć Matematykę” adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, a jego celem jest propagowanie matematyki za pomocą szeroko dostępnych metod komputerowych, jakimi są przeglądarki internetowe i oprogramowanie niekomercyjne.

Elbląskie Amazonki wspólnie z Zespołem Szkół Gospodarczych w Elblągu, w ramach marszu zapraszają do udziału w konkursie na najlepsze hasło o tematyce promującej zdrowie. Hasła należy wyeksponować w czasie Marszu Zdrowia, który odbędzie się 13.10.2018 r. - spotkanie o godzinie 12.00 przed Urzędem Miasta.

Hasła zostaną sfotografowane i umieszczone na stronie internetowej www.infoelblag.pl. Wyboru najlepszego hasła dokonają mieszkańcy Elbląga poprzez głosowanie w dniach 17.10.2018 - 26.10.2018 r.

Zapraszam do wzięcia udziału w III edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Jeżeli interesują Cię zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa i obronności to podejmij wyzwanie i już teraz zwalcz o jeden z 36 indeksów uczelni wyższych.

Termin zgłoszenia mija 19.10.2018 r.

Więcej informacji na http://www.owobio.edu.pl/  oraz u nauczyciela EDB.

Zapraszamy uczniów klas III technikum do udziału w VI edycji konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Na uczestników czeka niezapomniana przygoda z historią i możliwość zdobycia cennych nagród, stypendiów oraz indeksów na uczelnie wyższe! 

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada 2018 r.
 


Nauczyciele historii

7 listopada 2018 r. odbędzie się I etap (szkolny) Olimpiady Wiedzy o Rodzinie organizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Konkurs ma charakter interdyscyplinarny i składa się z trzech etapów, na każdym z nich uczestnicy pracują w parach.

Zgłoszenia zespołów 2-osobowych (niekoniecznie z tej samej klasy) będą przyjmowane przez nauczyciela WdŻ lub religii do 8 października 2018r.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

   
 • 16 Batalion dowodzenia
 • 21 WOG
 • ASW
 • CSŁiI
 • CKZIU
 • PWSZ
 • EUHE Elbląg
 • straż
 • ZOSP
 • pjatk
   
Facebook