Elbląskie Amazonki wspólnie z Zespołem Szkół Gospodarczych w Elblągu, w ramach marszu zapraszają do udziału w konkursie na najlepsze hasło o tematyce promującej zdrowie. Hasła należy wyeksponować w czasie Marszu Zdrowia, który odbędzie się 13.10.2018 r. - spotkanie o godzinie 12.00 przed Urzędem Miasta.

Hasła zostaną sfotografowane i umieszczone na stronie internetowej www.infoelblag.pl. Wyboru najlepszego hasła dokonają mieszkańcy Elbląga poprzez głosowanie w dniach 17.10.2018 - 26.10.2018 r.

Najlepsze hasło będzie nagrodzone specjalną statuetką - "Jabłuszkiem Zdrowia" - ufundowaną przez Elbląskie Amazonki. Dwa następne miejsca otrzymają statuetki - "Drzewko Zdrowia". Zwycięzcy dodatkowo otrzymają nagrody rzeczowe.

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook