natDużo zdrowia, radości i spokoju z okazji Świąt Wielkanocnych życzy Nataszka z rodziną.

Dziękujemy bardzo za pomoc całej społeczności szkolnej a szczególnie wolontariuszom. Do miłego zobaczenia :)

phoca thumb s img 20200203 223723Rodzina chciałaby podzielić się radością z narodzin zdrowej siostrzyczki Nataszki o imieniu Eliza.

Nataszka i jej rodzice pięknie dziekują za wsparcie i pomoc finansową w postaci 1% podatku PIT. Wiemy, że jak zawsze możemy na Was liczyć.

Nataszka należy do FUNDACJI ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
17320 Natasza Maślińska
NR KRS 0000037904

Dnia 20.12.2018 r. odbyła się w Naszej szkole Loteria na rzecz Nataszki Maślińskiej w celu zbiórki funduszy na rehabilitację i prezent świąteczny.

Wybrana zabawka sprawiła Nataszce wiele radości.

Jeszcze raz dziękujemy całej społeczności szkolnej, a szczególnie pani Katarzynie Wójcik oraz wolontariuszom za wspaniały prezent.

Pielęgniarka szkolna - Bogumiła Przygoda z rodziną

Nataszka urodziła się 22 lipca 2009 roku z przepukliną oponowo - rdzeniową,rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Przyczyną tych wad wrodzonych był niedobór kwasu foliowego. W pierwszej dobie życia miała przeprowadzoną operację ratującą życie. Założono jej zastawkę drenującą w komorze mózgu. Dziecko ma zdiagnozowany niedowład czterokończynowy, pęcherz neurogenny, nadwrażliwość na dźwięki, wadę wzroku i  skoliozę. Od pierwszych miesięcy życia jest cewnikowana i rehabilitowana.

W imieniu chorej Nataszki dziękujemy wszystkim pracownikom i młodzieży ZSTI za wsparcie i pomoc finansową, którą przeznaczymy na rehabilitację.

Szczególne podziękowania kierujemy do Dariusza Karasiewicza, ucznia klasy IIB, który w imieniu Wolontariatu - prowadzonego przez panię Katarzynę Wójcik, zaproponował i rozpropagował akcję zbiórki pieniędzy dla chorej Nataszki.

Bogumiła Przygoda z Rodziną

   
   
Facebook