Nasza szkoła w bieżącym roku włącza się w uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Biblioteka szkolna i Zespół Klas Wojskowych zorganizowali wyjazd do Warszawy, poprzedzony tematycznym konkursem historyczno-literackim. Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie, którzy zgłosili w marcu chęć obejrzenia spektaklu „Dziady” Adama Mickiewicza,  wystawianego przez Teatr Narodowy w Warszawie, udadzą się na wycieczkę 25 kwietnia 2018 r. Koszt wyjazdu to wyłącznie cena biletu na widowisko, autokaru użyczył nam  21 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Elblągu. 

18 kwietnia 2018 roku, w świetlicy szkolnej o godzinie 10.30 wszyscy zakwalifikowani do wyjazdu uczniowie wezmą udział w zabawie - konkursie  nt. „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…” .
Nagrody ufundowali - ENERGA Kogeneracja Sp. z o.o. w Elblągu oraz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW Oddział w Elblągu.

Biblioteka szkolna i Zespół Klas Wojskowych

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook