Zakończyliśmy głosowanie na najlepsze hasło promujące Marsz Zdrowia, corocznie organizowany przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek. W konkursie wzięło udział 22 haseł. Miło nam poinformować, że zwycięzcą został Zespoł Szkół Techniczno - Informatycznych z hasłem "Chcesz szczęścia i uznania, dbaj o piersi moja mała".

To już kolejna edycja konkursu, zasady pozostały jednak niezmienne. 

Hasła na transparentach, tak jak i w poprzednim roku, wyeksponowane były podczas Marszu Zdrowia, który pod hasłem "Kocham Cię, życie!" przeszedł ulicami Elbląga w sobotę, 30 września. Wymyślone przez uczniów elbląskich szkół hasła, można było zobaczyć na specjalnie utworzonej stronie konkursowej, gdzie odbywało się głosowanie na najlepsze hasło Marszu. Głosowanie trwało do 9 października (do północy). Po podliczeniu głosów okazało się, że zwycięzcą tegorocznego konkursu na najlepsze hasło promujące Marsz Zdrowia, i zarazem zdobywcą I miejsca został Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych z hasłem "Chcesz szczęścia i uznania, dbaj o piersi moja mała", uzyskując aż 270 głosów.

Wysoko uplasowały sie także hasła: "Kiedy miłość jest blisko, zwalcza z piersi raczysko" - III LO (196 głosów), "Różowa Wstęga Zdrowia" - ZSG (129 głosów) czy "Rak OFF" - ZSG (212 głosów).

Zdobywcy pierwszego miejsca, zostaną nagrodzeni specjalną statuetką. Nie zabraknie też nagród rzeczowych.

Gratulujemy zwycięzcom. 

źródło: info.elblag.pl

   
   
Facebook