8 marca w Instytucie Pedagogiczno - Językowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu odbył się Dzień Lingwisty. Tegoroczna, piąta już edycja tego wydarzenia miała nową formułę. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić autorską wypowiedz na jeden z dwóch tematów w języku angielskim lub niemieckim. Pierwszy temat dotyczył prezentacji ważnego dla prelegenta dnia, drugi interpretacji społecznych i psychologicznych trendów współczesnego świata młodych ludzi. Uczniowie naszej szkoły poradzili sobie z tym zadaniem brawurowo. Zwycięzcą konkursu w języku angielskim został Jakub Migoń z klasy IIIC. Wyróżnienie otrzymał również Mateusz Stokłos z klasy IIB.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook