5 stycznia obchodziliśmy w ZST-I Dzień Sportu. Z tej okazji głównym zadaniem każdej klasy było zaprezentowanie wylosowanej przez siebie dyscypliny sportowej, strojów i akcesoriów dla niej charakterystycznych oraz wybitnych w danej dziedzinie sportowców. Po prezentacjach delegacje klas uczestniczyły w quizie wiedzy, poprowadzonym przez pana Piotra Lichocińskiego.
Wszystkie elementy imprezy były – jak to na zawodach – punktowane :) Wyniki oszałamiającej kreatywności i fantastycznej pomysłowości przedstawiają się następująco:

 

1 miejsce – kl. 3a – tenis ziemny
2 miejsce – kl. 3f – bilard
3 miejsce – kl. 1a – jeździectwo

Wszystkim klasom gratulujemy fenomenalnej inwencji twórczej i dziękujemy za ogromne zaangażowanie – jak widać, Dzień Sportu może się udać nawet w środku zimy :)

Zdjęcia są już dostępne w galerii lub po kliknięciu w zdjęcie główne :)

   
   
Facebook