banksy Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do pracy w wolontariacie na zebranie organizacyjne:

 

Piątek 6.09

godz. 11.25

Gabinet 111


Opiekun Wolontariatu ZSTI

Katarzyna Wójcik

Drodzy uczniowie! Wolontariat ZSTI zaprasza do współpracy. Opis aktualnie organizowanych akcji znajdziecie pod poniższymi linkami :)

Dom Czarnych Bzów

"Ośmiorniczki na tęczowych kocykach"

Miesiąc Dobroci Dla Zwierząt

Fundacja „Świat na tak” jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu 8 Wspaniałych. Akcja, która przez lata rozrosła się i na stałe wpisała w polski krajobraz wolontariatu, w tym roku ma swoją XXIV edycję.

Tegoroczny finał konkursu odbył się w sobotę, 9 czerwca w Mrzeżyńskim Centrum Sportu. Na gali z grona wszystkich wytypowanych ponad dwustu wolontariuszy, została nagrodzona finałowa „ósemka” .

Niezwykle miło jest nam poinformować, że tegorocznym Laureatem Konkursu Ogólnopolskiego 8 Wspaniałych został nasz wolontariusz, uczeń klasy 3 c - Patryk Pieczarka.

Wolontariusze z HelpZSTI zapraszają serdecznie do odwiedzenia własnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych o tematyce komputerowej :
Strona główna: http://etechkomp.pl/

Nasza szkoła dołączyła do Wielkanocnej Zbiórki dla Najuboższych Polaków Mieszkających na Łotwie.

Uwaga! Jeszcze tylko do 6.12.2017 roku trwa rejestracja wolontariuszy do XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji o sposobie rejestracji dostępne jest w artykule

"Zostań Wolontariuszem XXVI Finału WOŚP".

Zawiadamiamy, że pierwsze organizacyjne zajęcia szydełkowania i dziergania na drutach odbędą się w poniedziałek 4 grudnia o godz. 14.10 w gabinecie 102.

Zapraszamy chętne osoby. Jeśli posiadacie sprzęt i włóczki, prosimy o zabranie.
Na spotkaniu wybierzemy nazwę naszego klubiku.
Zapraszamy też osoby, które potrafią wykonać ładne wełniane cuda, by choćby okazjonalnie, w roli gościa, brały udział w zajęciach.

Wolontariat ZSTI

Wolontariat ZSTI zbiera różne zbędne w domu wełenki. Nawet małe ilości. Będziemy z tego wykonywać podarunki wolontarystyczne. Prosimy przynosić kłębuszki do pokoju nauczycielskiego. Dziękujemy za pomoc i pamięć :)

Rejestracja wolontariuszy (do dnia 6 grudnia 2017 roku) odbywa się na dwa sposoby:

1. Przez stronę www wolontariusze.wosp.org.pl wybieramy Elbląg i rozpoczynamy rejestrację.
Wolontariusz pełnoletni: samodzielnie dokonuje zgłoszenia do Sztabu
Wolontariusz niepełnoletni: zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego
Wolontariusz po dokonaniu zgłoszenia przez stronę www musi stawić się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 w celu weryfikacji wprowadzonych danych i podpisania stosownych dokumentów.

2. Zgłaszamy się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości, w przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVI Finale WOŚP w Elblągu.

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook