Po raz kolejny na łamach gazety internetowej elblag24.pl pojawił się artykuł o Naszej szkole. Tym razem napisano o Naszych Strażakach i objęciu ZSTI honorowym patronatem przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem: To jedyna taka szkoła w Polsce!

Serdecznie zapraszamy na eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", które odbędą się 5 marca 2018 o godzinie 12:00 w szkolnej auli.

15 lutego w Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM".

Gościliśmy zwycięzców etapu powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Zapobiegajmy Pożarom zorganizowanego przez Naszą szkołę oraz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Elblągu.

Serdecznie zapraszamy na rozdanie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, które odbędzie się dnia 15 lutego 2018 roku o godzinie 11:00. Prosimy o przybycie laureatów eliminacji powiatowych wraz z opiekunami.

Podsumowanie wyników można obejrzeć w prezentacji.

 

 

Oddział Powiatowy OSP w Elblągu i Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych zapraszają do udziału w eliminacjach miejskich  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegamy Pożarom".

Konkurs ma na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycjami i życiem strażackich środowisk.

Prace plastyczne prosimy dostarczyć do 15.12.2017 r. do sekretariatu.

Zespół Szkół Techniczno -Informatycznych w Elblągu kolejny raz włączył się do akcji: "Nie bij mnie. Kochaj mnie". Uczniowie klas pierwszych bardzo chętnie przynosili ulubione pluszaki.
20 listopada przyniesione maskotki obandażowano i przyklejono plasterki, aby uwrażliwić ludzi na  występującą przemoc wobec dzieci. Dokładnie o 11 grupa wolontariuszy w strażackich mundurach ruszyła na elbląska starówkę. Tam w najbardziej uczęszczanych przez elblążan miejscach pozostawili maskotki.

W akcje włączyli się również nauczyciele z ZST-I, którzy wspólnie ze swoimi rodzinami roznosili pluszowe misie.

17 listopada 2017 część uczniów realizujących „Edukację ratowniczą” rozpoczęło manewry szkoleniowe na terenie Jednostki OSP w Milejewie. Obowiązkowe zajęcia praktyczne przewidywały zastosowanie dotychczasowej wiedzy w pozorowanych sytuacjach ratowniczo – gaśniczych.

11 listopada 2017 w Jednostce OSP w Milejewie odbyły się powiatowe uroczystości z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W czasie uroczystego apelu nie zabrakło młodzieży z ZST-I, która z dumą reprezentowała naszą szkołę.

   
  • 16 Batalion dowodzenia
  • 21 WOG
  • ASW
  • CSŁiI
  • CKZIU
  • PWSZ
  • EUHE Elbląg
  • straż
  • ZOSP
  • pjatk
   
Facebook